Hizmetlerimiz

KARA TAŞIMACILIĞI

BERCEM TRANSPORT
, AB normlarına sahip öz mal ve tedarikçi filosu ile Türkiye ve Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

BERCEM, güçlü özmal filosu ve kendi standardında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergah uygulamaları sunabilmektedir.

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi ve modern filosuyla BERCEM TRANSPORT, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

Filo Özellikleri

* Euro-5 Çevreci Motor
* Mega Tenteli Dorse
* Kayar Çatı
* Uydu Takip ve İletişim Sistemleri
* Deneyimli Şoför Kadrosu


DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI 

BERCEM TRANSPORT; demiryolu taşımacılığında uzman kadrosuyla seçkin müşteri portföyüne lojistik alanında, karşılıklı kazan-kazan prensibi ile, etkin, güvenilir ve çevreci çözümler sunmaktadır.
Türkiye'in ilk 500 sanayi şirketlerinden oluşan müşteri portföyü, uluslararası alanda tasdiklenmiş hizmet kalitesi, gelişen teknolojiye ayak uyduran anlayışı ve müşteri memnuniyetini temel kabul eden misyonu ile BERCEM TRANSPORT demiryolu taşımacılığında zirveye doğru çıkmanın haklı gururunu taşımaktadır. 


DENİZ TAŞIMACILIĞI

Dünya ticaretinin % 80'inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde BERCEM TRANSPORT, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acenta ağı ile Türkiye ve diğer tüm dünya ülkeleri arasında değil; Türkiye dışında farklı ülkeler arasında da kıtalararası akılcı lojistik çözümler üretmektedir.

Firmamız; Müşteri odaklıdır, firma politikamızın merkezinde müşterilerimiz vardır. Önce Müşteri ilkesinden yola çıkarak müşterilerimizin beklentilerini analiz ederiz ve müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılacak sistemler kurarız. PROFESYONEL YÖNETİMDE ISRARLI olmamız sebebiyle bir çok projeyi başarıyla tamamlamış durumdayız..