GÜVEN DAĞITIR...

BERCEM TRANSPORT kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan, yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli arttırmış ve dünyada sayılı şirketler arasında hak ettiği yere ulaşmıştır.

İlk yıllarda karayolu taşımacılığı konusunda kendi filosu ile faaliyet gösteren BERCEM TRANSPORT ilerleyen yıllarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Denizyolu ,Havayolu, Demiryolu taşımacılığı alanlarında da yapılanarak Lojistik ihtiyaçlara komple hizmet veren bir düzeye ulaşmıştır.

İlerleyen teklonojilere bağlı kalarak tüm müşterilerini Uluslararası ve Yurtiçi Hizmetlerde yaygın hizmet ağıyla, eğitimli personeli ve modern filosuyla mutlu etmekten gurur duyar.

Devamlı eğitime ve devamlı gelişmeye inanıyoruz, isteklerinizi sorunsuz ve en hızlı şekilde yapmak için ilerleyen teknolojiyi her zaman takip ediyoruz.

Uluslararası taşımacılık sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak uluslararası dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek.

Kaliteli, dürüst ve deneyimli kadrosuyla değişen teknolojiden yararlanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , müşteri sadakatini kazanmak varolan müşteri ilişkilerinin kalıca olabilmesi için verdiğimiz sözlerin tam anlamıyla eksiksiz yerine getirilmesi ve müşterinin ilk tercihi olmaya çalışmaktır.

Vizyonumuz, küresel bir şirket olarak, ulusal ve uluslararası şirketlere, entegre lojistik hizmetler sunan, tercih edilen bir iş ortağı olmak.

Misyonumuz, müşterilerimize hızlı, ekonomik ve yenilikçi anlayış ile hizmet vererek, ana faaliyetlerine odaklanmalarını sağlamak.

Değerlerimiz,
Dürüstlük ve Şeffaflık
Sorumluluk
Hesap Verebilirlik
Rekabet ve Adalet
Yaratıcılık ve Mükemmeliyet
Karşılıklı Saygı ve Sevgi
Çalışanların ve Müşterilerin Mutluluğu
Yerel Kültürlere Saygı
Çevreye Duyarlılık
Sosyal Sorumluluk Bilinci

Tümü